HO TATRAN


HOME | KONTAKT | ČLENOVÉ | ČINNOST | SPORTOVNÍ PLÁN | SERVIS | INFORMACE ČLENŮM

INFORMACE ČLENŮM

VÝROČNÍ SCHŮZE 2018 NA CHATĚ SKALKA V BESKYDECH

o víkendu 24.-25.11. proběhlo oddílové Poslední slanění a Výroční schůze. Skálu nedaleko sjezdovky pod Severkou za doprovodu hurikánu nakonec slanilo 7 statečných. Ostatní se buď dopředu omluvili, zaspali nebo slaňovali El Capitano. Na výročku pak dorazilo "cca" 40 lidí, bo jak podotkl jeden náš spolubojovník - v té prezenčce se nedalo už pak vyznat, že buďme rádi, že nejsme tuleni. Prostě výročka jak se na horolezčata patří. Byl probrán rozpočet, plán na příští rok (sledujte web), nové stanovy (změna ohledně výboru, členských příspěvků mladších členů - najdete pak taky na webu, dokonce ke stažení). Jedna z dalších změn bylo zvolení nového metodika - Jirky Pešaty. Ten přijal výzvu, byl mu předán dar z předešlých chanukových aukcí a vzkazuje vám, že se máte na co těšit - ti co umí budou přeškoleni, ti co neumí budou vyškoleni. Nebo tak něco takového :-) Následný chanukový koš, hodně, místy opravdu hodně dynamická (zvláště ty vysoké příhozy) aukce zbylých dárků, bohatá večeře a hlavu kroutící živý koncert byl vyvrcholením daného večera.

V roce 2019 jsme nestanovili žádné dotace.

Členské oddílové příspěvky činí 200 Kč na osobu. Každý je zašle nejpozději do 31/1/2018 na oddílový účet. Sankce za nečinnost byly zrušeny, protože nadále si kartičku ČHS, pojištění i variantu TRIO (i obyčejné členství) vyřídí každý sám na eshopu svazu. Adresa je www.horosvaz.cz. Zaplatíte kartou nebo převodem a kartička vám přijde domů.

Nedoporučujeme vyřizovat kombinované členství s OEAV, využijte raději variantu TRIO od ČHS.

Výstupy roku 2018 nebyly pro nezájem členů vyhlašovány.

Výstupy roku 2017 jsou tyto: ZLATÁ KARABINA První český výstupna Himlung (Kleslo, Bednář, Danisz), STRÍBRNÁ KARABINA Přechod Tater přes S stěnu Ledového štítu (Březovják, Kleslo, Slávik), BRONZOVÁ KARABINA Led do Magurské lávky (Beňo, Kleslo).

Výstupy roku 2016 jsou tyto: ZLATÁ KARABINA Pisco - Tocllaraju (Michna), STRÍBRNÁ KARABINA Karasak (Kleslo), BRONZOVÁ KARABINA Tatranský sprint (Březovják).

Výstupy roku 2015 jsou tyto: ZLATÁ KARABINA Muztagh Ata 7545 m (Michal), STRÍBRNÁ KARABINA Prvovýstupy na Tian Shanu (Michal, Tibor, Domiš) + Huayna Potosí a Sajama v Bolívii (Michal, Tibor), BRONZOVÁ KARABINA Chroustova cesta, Žlutá stěna (Březovjákovi).

Výstupy roku 2014 jsou tyto: ZLATÁ KARABINA Pik Spartak 6140 m (Michal), STRÍBRNÁ KARABINA Prvovýstupy na Pamiroalaji (Michal, tibor, Ondra), BRONZOVÁ KARABINA Grossglockner Pallavicini (David, Gaben, Honza Zemaník, Honza Michna).

Výstupy roku 2013 jsou tyto: ZLATÁ KARABINA Korona Altaja 4178m (Michal), STRÍBRNÁ KARABINA Mount Kenya 5188m (Michal), BRONZOVÁ KARABINA Matterhorn 4478m (David a Jana Březovjákovi, Gaben, Honza Zemaník).

Výstupy roku 2012 jsou tyto: ZLATÁ KARABINA Prvovýstup na Soming West 4290m v Pamiroalaji (Michal), STRÍBRNÁ KARABINA Matterhorn 4478m (Honza Michna), BRONZOVÁ KARABINA Travers Ťuťu, Kavkaz (Michal, Ivan, Ivana, David a Jana Březovjákovi, Gaben, Ludvík).

Výstupy roku 2011 jsou tyto: ZLATÁ KARABINA Prvovýstup na Pik Majakovského 6096m (Michal), STRÍBRNÁ KARABINA Aconcagua 6962m (Michal, Libor Lněnička), BRONZOVÁ KARABINA Západní hřeben na Šaurtu na Kavkaze (Michal, Ivan).

Výstupy roku 2010 jsou tyto: ZLATÁ KARABINA Energia 5120m, Fanské hory (Michal, Libor), STRÍBRNÁ KARABINA Jižní Altaj (Michal a tomáš Lapka za prvovýstup na Ruský Šator a Ak Alachu), BRONZOVÁ KARABINA Mt. Blanc (Simon a Pašík za výstup na Mont Blanc). Od příštího roku dostanou ocenění horolezci také karabinu příslušné barvy.