HO TATRAN


HOME | KONTAKT | ČLENOVÉ | ČINNOST | SPORTOVNÍ PLÁN | SERVIS | INFORMACE ČLENŮM

INFORMACE ČLENŮM

VÝROČNÍ SCHŮZE 2022 NA SEVERCE

Za účasti 43 lidí proběhla Výroční schůze HO TATRAN na Severce. Na schůzi bylo dojednáno toto:

V roce 2023 budou dotovány Letní i Zimní tábor v Tatrách částkou 5000 Kč každá akce. Dotaci dostanou zpětně proplacenu ti jedinci, kteří se budou na akci věnovat některému z horolezeckých sportů.

Členské oddílové příspěvky činí 300 Kč na osobu. Každý je zašle nejpozději do 31/1/2023 na oddílový účet. Pro úhradu svazových poplatků pokračujte sem. Adresa je www.horosvaz.cz. Zaplatíte kartou a kartička vám přijde domů. Stejně jako v minulých letech.

PŘÍSPĚVKY 2023 ČHS 26-60 let 600,- Kč, nad 60 let 0,- Kč

Nedoporučujeme vyřizovat kombinované členství s OEAV, využijte raději variantu TRIO od ČHS. Stejně tak pozor na rodinné členství, protože když pak chcete zajistit pojištění, musíte ho koupit opět ve verzi Rodinné.

Volná zábava byla i letos doplněna nadělováním z Chanukového koše a taneční zábavou, navíc promítáním fotek z expedic.

Výstupy roku 2022 jsou tyto: ZLATÁ KARABINA Výstup na Nun (Kleslo, Bednář), STRÍBRNÁ KARABINA Prvovýstupy na Šugnánském Pamíru (Kleslo, Bednář), BRONZOVÁ KARABINA Výstup Keisers Neue Kleide (Březovják).

Výstupy roku 2021 jsou tyto: ZLATÁ KARABINA Prvovýstup na štít Čs. legií na Pamíru (Michal, David, Stanik), STRÍBRNÁ KARABINA Výstup na Slnečnou vežu v Tatrách (David), BRONZOVÁ KARABINA Výstup na štít Ovalnyj na Pamíru (Michal).

Výstupy roku 2020 jsou tyto: ZLATÁ KARABINA Výstup cestou Hokejka na Lomnický štít (David), STRÍBRNÁ KARABINA Výstup Meletzkigratem na Grossglockner (Michal, Tipo, Petr Hlavica, Adam), BRONZOVÁ KARABINA Výstup Puškášovou cestou na Volovku (David s Janou).

Výstupy roku 2019 jsou tyto: ZLATÁ KARABINA Prvovýstup novou cestou na štít Běleckého 6050m (Kleslo, Bury), STRÍBRNÁ KARABINA Lezení v Hölletalu/Raxalpe (Pešata, Kunik, Hanibal), BRONZOVÁ KARABINA Vícedélky v Paklenici (3xBřezovjákovi).

Výstupy roku 2017 jsou tyto: ZLATÁ KARABINA První český výstupna Himlung (Kleslo, Bednář, Danisz), STRÍBRNÁ KARABINA Přechod Tater přes S stěnu Ledového štítu (Březovják, Kleslo, Slávik), BRONZOVÁ KARABINA Led do Magurské lávky (Beňo, Kleslo).

Výstupy roku 2016 jsou tyto: ZLATÁ KARABINA Pisco - Tocllaraju (Michna), STRÍBRNÁ KARABINA Karasak (Kleslo), BRONZOVÁ KARABINA Tatranský sprint (Březovják).

Výstupy roku 2015 jsou tyto: ZLATÁ KARABINA Muztagh Ata 7545 m (Michal), STRÍBRNÁ KARABINA Prvovýstupy na Tian Shanu (Michal, Tibor, Domiš) + Huayna Potosí a Sajama v Bolívii (Michal, Tibor), BRONZOVÁ KARABINA Chroustova cesta, Žlutá stěna (Březovjákovi).

Výstupy roku 2014 jsou tyto: ZLATÁ KARABINA Pik Spartak 6140 m (Michal), STRÍBRNÁ KARABINA Prvovýstupy na Pamiroalaji (Michal, tibor, Ondra), BRONZOVÁ KARABINA Grossglockner Pallavicini (David, Gaben, Honza Zemaník, Honza Michna).

Výstupy roku 2013 jsou tyto: ZLATÁ KARABINA Korona Altaja 4178m (Michal), STRÍBRNÁ KARABINA Mount Kenya 5188m (Michal), BRONZOVÁ KARABINA Matterhorn 4478m (David a Jana Březovjákovi, Gaben, Honza Zemaník).

Výstupy roku 2012 jsou tyto: ZLATÁ KARABINA Prvovýstup na Soming West 4290m v Pamiroalaji (Michal), STRÍBRNÁ KARABINA Matterhorn 4478m (Honza Michna), BRONZOVÁ KARABINA Travers Ťuťu, Kavkaz (Michal, Ivan, Ivana, David a Jana Březovjákovi, Gaben, Ludvík).

Výstupy roku 2011 jsou tyto: ZLATÁ KARABINA Prvovýstup na Pik Majakovského 6096m (Michal), STRÍBRNÁ KARABINA Aconcagua 6962m (Michal, Libor Lněnička), BRONZOVÁ KARABINA Západní hřeben na Šaurtu na Kavkaze (Michal, Ivan).

Výstupy roku 2010 jsou tyto: ZLATÁ KARABINA Energia 5120m, Fanské hory (Michal, Libor), STRÍBRNÁ KARABINA Jižní Altaj (Michal a tomáš Lapka za prvovýstup na Ruský Šator a Ak Alachu), BRONZOVÁ KARABINA Mt. Blanc (Simon a Pašík za výstup na Mont Blanc). Od příštího roku dostanou ocenění horolezci také karabinu příslušné barvy.